tamtaragh.com

شرایط خرید

شرایط خرید در فروشگاه اینترنتی طمطراق

از آنجا که شرایط خرید از فروشگاه‌های اینترنتی با خرید حضوری متفاوت است از شما مشتری محترم خواهشمند است، قبل از خرید مفاد این صفحه را به دقت مطالعه فرمایید:

 1. قبل از هرگونه ثبت سفارش توصیه می‌شود شرایط مربوط به گارانتی طمطراق، روش های ارسال (مخصوصا ارسال رایگان) و روش‌های پرداخت را حتما مطالعه نمایید. پس از ثبت سفارش، موارد ذکر شده خوانده شده به‌وسیله مشتری تلقی خواهد شد.
 2.  طمطراق به همراه کاربران سایت و مشتریانش تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده هستند.
 3.  در هر بازه‌ی زمانی کاربر سایت مطلع از مندرجات این صفحه و تغییرات احتمالی آن شناخته می‌شود.
 4. مشتری پس از ثبت اطلاعاتی نظیر آدرس پست الکترونیکی، شماره تماس و غیره در سایت، موافقت خود را در زمینه‌ی برقراری ارتباط از طریق ابزارهای یاد شده را به طمطراق اعلام نموده است و پس از آن تنها راه ارتباط میان مشتری و طمطراق خواهد بود. کانال‌های ارتباطی طمطراق در صفحه ی تماس با ما درج گردیده و تنها از طریق آنها با مشتری تماس حاصل می‌شود.
 5. اطلاعات شخصی شما توسط طمطراق در حد امکانات سایت مورد محافظت قرار می‌گیرد.
 6. کاربران سایت طمطراق مسئول حفاظت از اطلاعت شخصی و رمز ورود به سایت و اطلاعات حساب خود بوده و هرگونه قصور در این زمینه به عهده‌ی شخص کاربر خواهد بود.
 7.  خرید افراد زیر ۱۸ سال تنها با رضایت والدین و سرپرست قانونی آنها مجاز است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، طمطراق حق لغو سفارش را برای خود محفوظ می‌داند.
 8.  سفارش‌هایی‌ که قبل از ساعت ۱۲روزهای شنبه تا پنجشنبه همان روز پردازش میشوند. سفارش های بعد از ساعت ۱۲ روز بعد و سفارش های ثبت شده در روزهای تعطیل، اولین روز کاری پس از آن مورد پردازش قرار می‌گیرند. کالا یا کالاهای ثبت شده در سفارش، پس از پردازش، در صورت موجود بودن در انبار طمطراق یا امکان تهیه ی سریع آن ظرف ۲ الی ۳ روز کاری بسته بندی و برای ارسال آماده می‌شوند.
 9.  به دلیل وجود مشکلات انبارداری و سخت بودن هماهنگی انبار و سایت، علیرغم تلاش مستمر پرسنل طمطراق، موجود بودن کالا در سایت به منزله‌ی موجود بودن همان کالا در انبار نیست. در صورت موجود نبودن کالا در انبار طمطراق، ظرف ۴۸ ساعت وجه پرداختی به حساب مشتری بازگردانده می‌شود. در صورت تمایل مشتری به باقی ماندن سفارش در حالت پردازش شده، کارشناسان طمطراق طی یک هفته برای تامین کالا تلاش خواهند نمود.
 10.  زمان ارسال سفارشات عمده یا سفارش کالای ناموجود در سایت با شرایط مندرج در این صفحه متفاوت بوده و مشتری بایستی به صورت تلفنی از شرایط آن اطلاع کسب نماید. اگرچه امکان دارد اینگونه سفارشات مشمول تخفیف ویژه گردند ولی شامل شرایط ارسال رایگان نمی‌شوند.
 11. در صورت نوسانات شدید قیمت کالای سفارش داده شده، طمطراق حق کنسل نمودن سفارش را برای خود محفوظ دانسته و مشتری ضمن انجام خرید از این شرط مطلع است. در این حالت در اسرع وقت مبلغ واریز شده به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.
 12.  خسارت احتمالی ناشی از هرگونه اشتباه در اعلام آدرس و اطلاعات تماس به طمطراق و عدم حضور گیرنده به همراه کارت شناسایی هنگام تحویل مرسوله به آدرس اعلام شده، به عهده‌ی خریدار است.
 13. مشتری موظف است هنگام تحویل‌گیری مرسوله و قبل از ترک محل توسط مامور تحویل دهنده (کارمند پست، کارمند تیپاکس، پیک موتوری) کالای ارسال شده را مورد بازبینی قرار بدهد و در صورتی‌که هرگونه پارگی یا باز شدگی در بسته‌بندی مشاهده نمود از قبول مرسوله خودداری نماید در غیر این‌صورت عواقب آن به عهده مشتری خواهد بود.
 14.  تمامی کالاهای خریداری شده را پس از باز نمودن بسته‌بندی از لحاظ فیزیکی چک و سلامت فیزیکی آن را تایید نمایید. در مورد کالاهای الکترونیکی، قبل از نصب نمودن محصول روی خودرو با اتصال صحیح محصول به باتری خودرو (برای اکثر محصولات این کار توسط دو سیم امکان پذیر است) از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید. در صورتی‌که قطعه روی خودرو نصب شده باشد و سپس عملکرد آن تست شده باشد در صورت وجود هرگونه ایراد در عملکرد آن، طمطراق از باز پس گیری آن امتناع خواهد نمود. توجه نمایید که برای تست صحت عملکرد این محصولات نبایستی سیم محصول کوتاه و تا حد امکان از حالت پلمپ خارج گردد.
 15. هرگونه ادعای خرابی کالای ارسال شده بایستی ظرف ۲۴ ساعت به اطلاع طمطراق برسد.
 16. به دلیل امکان بروز خطای سهوی، طمطراق متضمن مطابقت صد در صدی عکس و توضیحات مندرج در سایت با کالای فروخته شده نخواهد بود. به‌ویژه در مورد تصاویری که از بسته‌بندی یا شکل کلی محصول در سایت قرار دارد، ممکن است تولیدکننده در بازه‌های زمانی کوتاه مبادرت به تغییر ظاهر بسته‌بندی یا قالب بدنه‌ی آن نماید.
 17.  در مورد خدمت «تضمین بهترین قیمت» لازم است کاربران محترم قبل از خرید حتما شرایط آن را که در همین سایت موجود می‌باشد، را مطالعه نمایند.
 18.  سفارش‌های بیش از پنج عدد کالا مشمول شرایط فروش عمده گردیده و مشتری می‌باست قبل از ثبت چنین سفارشی به صورت تلفنی از شرایط آن بویژه قیمت، (عموما پایین‌تراز قیمت مندرج در سایت) و نحوه ی ارسال اطلاعات لازم را به دست آورد.
 19. در صورت بروز اتفاقاتی نظیر سیل، زلزله، آتش سوزی و از این قبیل طمطراق هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
 20. با توجه به اینکه محل ثبت و تنظیم قرارداد فروش کالا شهر تهران (محل حضور فروشگاه طمطراق) است، هرگونه اعتراض و پیگیری‌های حقوقی پیرامون کالای خریداری شده در شهر محل فروشگاه (تهران) باید انجام گیرد.
 21. هرگونه استفاده از امکانات طمطراق به معنی قبول شرایط و قوانین مربوط به استفاده از خدمات این سایت است.